To by mě zajímalo, jen si nejsem jist, jak to je dnes odladěno. Pokud někdo máte (myslím předchozí verzi), budu rád o tipy. Myslím z reálného používání - měl jsem původní RPi a potom verzi B+. Pro Kodi jsem dále měl doma stavěné HTPC s AMD E-450 a Infrared přijímačem od HP včetně Remote. Aktuálně mám Wetek Play 2 (vyzkoušen jak čistý Openelec s SD karty, tak pod Kodi pod Androidem včetně sdílené knihovny na MariaDB serveru) a mám i samostatně televizi se zabudovaným androidem a napojením na stejnou knihovnu.
Takže jak funguje Kodi si představit dovedu - pokud to někdo provozuje na RPI trvale, zajímá mě:
1) jak řešíte dálkové ovládání? Řešení přes aplikaci v telefonu je sice zajímavé, ale v praxi nepoužitelné - manželka a děti si potřebují sednout k televizi, vzít ovladač a spustit. Ne lovit telefon nebo tablet. Nebo funguje HDMI-CEC?
2) jak je to s výkonem a přizpůsobení Kodi na RPi? Pokud se pamatuju, býval problém s DTS zvukem a ještě něco - nepotřebuji ho dekodovat, stačí mi passthrough ale korektní do receiveru
3) jaká je odezva rozhraní? Téměř výlučně používám AeonMQ7-8 (podle zařízení)
4) zapínání řešíte strčením do USB portu televize? Protože jinak myslím, že RPi neumělo něco jako androidí boxy Standby, tzn nedalo se zapnout čistě ovladačem.
Díky za jakékoliv info - i když za 35 EUR se to asi vyplatí koupit a zkusit :)
Odpovědět0 0
Škoda že nepřidali rozhraní pro něco jiného než mSD.
Možnost připojit SATA adaptér přes gpio by byla skoro tak dobrá jako aspoň jeden port na desce...
Odpovědět3 0
Tak to je smůla.
Když říkali o tom, že letos RPi 4 nebude, tak jsem se začal rozhlížet po jiném mini PC pro KODI. No a už mám doma vyměněny 3ks RPi za Meecool AndroidTV boxy. Čekali s tím pro mě příliš dlouho. :/
Odpovědět0 0